Wykładziny dywanowe w rolkach
Nowoczesne wykładziny dywanowe w rolkach to wysokiej jakości produkty, dostępne w różnych rozmiarach. Proponujemy wyroby o szerokości od 2 do 5 metrów. W zróżnicowanym asortymencie, dostępnym na naszej stronie internetowej, znajdują się nowoczesne wykładziny pętelkowe w rolce.
To modne i estetycznie wyglądające produkty znanych i cenionych marek. Oprócz tego oferujemy gustowne wykładziny igłowane, które można dopasować kolorystycznie do aranżacji danego pomieszczenia.
Wszystkie wykładziny dywanowe mają budowę wielowarstwową. Runo wykładziny, czyli włókna włosia, jest wpikowywane na tkaninie, np. jutowej, zwanej pierwszym podkładem. Podkład właściwy zrobiony jest z juty naturalnej lub syntetycznej, bituminu, kauczuku, pianki poliwinylowej lateksowej lub filcu.
Wykładziny dywanowe w rolkach w różnych kolorach
Wytrzymałe i solidnie wykonane wykładziny dywanowe w rolkach, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, wyróżniają się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi i akustycznymi.
To produkty dedykowane również osobom z alergiami. W szerokiej gamie produktów, dostępnych w naszym sklepie, można także znaleźć komfortowe w użyciu wykładziny welurowe saxony. To modne wyroby, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Estetycznie wyglądające wykładziny dywanowe w rolkach w przystępnej cenie!
Wykładzina dywanowa SUPERSTAR
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP Rodzaj okrywy:  pętelka 9/64
Masa pow. runa:  500 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet. 
Masa całkowita:  1385 g/m2 Wysokość runa:  4 mm
Ilość pętelek:  100800/m2 Wysokość całkowita:  7.2 mm
Szerokość:  400,500 cm  Ilość kolorów:  6
Wykładzina dywanowa TURBO
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP Klasa użytkowa: pętelka 5/32
Masa pow. runa:  450 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet.
Masa całkowita:  1430 g/m2  Wysokość runa:  6,0 mm 
Ilość pętelek:  96330/m2 Wysokość całkowita: 8,0 mm
Szerokość: 400 cm Ilość kolorów: 6
Wykładzina dywanowa QUARTZ
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA Imprel Rodzaj okrywy: pętelka 1/10
Masa pow. runa:  540 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet.
Masa całkowita:  1820 g/m2  Wysokość runa:  3 mm 
Ilość pętelek:  223000/m2 Wysokość całkowita: 6 mm
Szerokość: 400,500 cm Ilość kolorów: 12
Wykładzina dywanowa MASTER
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA Imprel Rodzaj okrywy:  pętelka 1/10
Masa pow. runa:  460 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet.
Masa całkowita:  1500 g/m2 Wysokość runa:  2 mm
Ilość pętelek:  20500/m2 Wysokość całkowita:  4 mm
Szerokość:  400 cm  Ilość kolorów:  12
Wykładzina dywanowa MAMMUT
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP Klasa użytkowa: 33 (Extreme contract) 
Masa pow. runa:  600 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet.
Masa całkowita:  1730 g/m2  Wysokość runa:  2,4 mm 
Ilość pętelek:  259000/m2 Wysokość całkowita: 5,1 mm
Szerokość: 400 cm Ilość kolorów: 8
Wykładzina dywanowa Blitz / E- Blitz
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA solution dyed Wysokość całkowita:  5,4 mm
Podkład:  Action Back (syntetyczny) Gęstość tkania:  156 000 pkt/m2
Waga runa:  540 gr/m2 Dostępne szerokości:  400CM
Waga całkowita:  1680 gr/m2 Klasa palności:  Bfl-s1 (tylko przy pełnej przyczepności do podłoża)
Wysokość runa:  2,9 mm  
Wykładzina dywanowa Graniet
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP Dostępne szerokości: 200CM / 400CM
Podkład:  AB Klasa palności:  Cfl-s1
Waga runa:  700 gr/m2  
Waga całkowita:  1620 gr/m2  
Wysokość całkowita: 5,5 mm  
Rodzaje splotów wykładzin dywanowych
Wykładziny pętelkowe - boucle, charakteryzują się supełkową ( pętelkową ) strukturą włókna.
Ze względu na wysoką wytrzymałość znajdują szerokie zastosowanie. Niskie i zwarte runo nie pozwala na wnikanie w głąb brudu i kurzu dzięki czemu wykładziny pętelkowe są łatwe w utrzymaniu czystości. Najbardziej popularne to wykładzina dywanowa Superstar i biurowe wykładziny Quartz i Master.
W przypadku pomieszczeń, którym chcemy nadać prestiżu i luksusu, stosujemy wykładziny welurowe. Są to wykładziny dywanowe, w których jest odmiana runa strzyżonego, bardzo ciasno tkanego, tworzącego miękką w dotyku wykładzinę, o dużej wytrzymałości. Np. wykładzina Fortesse.
W wyniku bardzo gęstego igłowania - tkania, krótko pociętych włókien różnej długości na podłożu z wcześniej naniesionym klejem, powstają bardzo wytrzymałe wykładziny podłogowe. Wyglądem przypominają filc i są twarde w dotyku. Polecamy wykładzinę Merlin i Lindau.
Wykładzina saxon to w specjalny sposób przecięte i rozczesane pętelki a wykładzina scroll i cut&loop to rodzaj wykładziny będącej połączeniem wykładziny pętelkowej i wykładziny welurowej. Runo składa się z mieszaniny całych pętelek i przeciętych pętelek.
Budowa wykładziny dywanowej
runo wykładziny to odpowiednio tkane włókna. Rodzaj splotu wykładziny ma istotny wpływ na wygląd i jakość wykładziny.
warstwa łącząca ma na celu wzmocnienie mocowania runa wykładziny dywanowej w tkaninie nośnej będącej pierwszym podkładem
pierwszy podkład jest tkaniną nośną, w której umocowane jest runo wykładziny
podkład właściwy to podkład odpowiedzialny za komfortowość i sprężystość wykładziny dywanowej
Wykładziny dywanowe w rolkach
Doskonałe wykładziny dywanowe w rolkach to produkty, które od wielu lat cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród właścicieli mieszkań i domów, ale także osób poszukujących modnych elementów wyposażenia wnętrz do swoich biur czy instytucji publicznych. Nasza firma oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, związane z wyborem najlepszej jakości wykładzin podłogowych, które mogą znajdować się w urzędach, bankach, hotelach, biurach, pensjonatach, kawiarniach lub restauracjach.
Posiadamy zróżnicowany asortyment, w którym dostępne są modne i efektownie wyglądające wykładziny dywanowe na rolce cenionych firm, zajmujących się wytwarzaniem tego typu produktów. Osoby zainteresowane zakupem, dostępnych na naszej stronie internetowej pokryć podłogowych, mogą liczyć na pełne wsparcie naszych pracowników. Oferujemy wykładziny pętelkowe w rolce, które dostarczamy pod wskazany przez klienta adres. Wszystkie produkty są dopasowane rozmiarowo do danych pomieszczeń. Starannie wykonane obszycie brzegów, realizowane na terenie naszej firmy, zabezpiecza wykładzinę przed strzępieniem.
Wykładziny dywanowe w rolkach na różnych podkładach
Modne i efektownie prezentujące się wykładziny dywanowe w rolkach, to produkty mające budowę wielowarstwową. Wyroby te posiadają funkcjonalny podkład, wykonany z juty naturalnej i syntetycznej, bituminium, kauczuku, pianki poliwinylowej, lateksu lub filcu. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu, polecane przez nas wykładziny dywanowe na rolce, posiadają wysokie właściwości izolacyjne i akustyczne. Nowoczesne produkty, dostępne w ofercie naszej firmy, wyróżniają się bardzo starannym wykonaniem, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
Proponujemy również wykładziny dywanowe na rolkach z pokrywą igłową i spodnią warstwą, wykonaną z lateksu. Produkty te są dostępne w zróżnicowanej kolorystyce I wzornictwie, co umożliwia ich perfekcyjne dopasowanie do aranżacji danego pomieszczenia. Pętelkowe wykładziny dywanowe na rolce z podkładem z juty syntetycznej to natomiast wyroby, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Wyroby te są łatwe w czyszczeniu i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z ich codziennej eksploatacji.
Wykładziny dywanowe w rolkach – produkty w modnych kolorach i wzorach
Nowoczesne wykładziny dywanowe w rolkach to produkty jednokolorowe lub też posiadające modne wzornictwo. Oferujemy wyroby znanych i cenionych marek, które doskonale imitują tradycyjne kobierce. Proponowane przez nas okładziny podłogowe, zawdzięczają swoją popularność, przede wszystkim swojej wysokiej jakości, która idzie w parze z ich przystępną ceną.
To rewelacyjne wykładziny dywanowe w rolce, które sprawdzą się także w pomieszczeniach typu open space, ponieważ efektywnie wygłuszają dźwięki, niesione przez podłogi i ściany budynków. Modne wykładziny dywanowe pętelkowe na rolce wyróżniają się perfekcyjnym efektem izolacyjnym, który jest dziesięciokrotnie wyższy niż w przypadku tradycyjnych podłóg, wykonywanych z gresu, kamienia naturalnego, drewna litego lub paneli. Zaletą polecanych przez nas wyrobów jest również ich odporność na blaknięcie i przebarwienia, spowodowane wilgocią lub intensywnym promieniowaniem UV.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.