Panele vinylowe LVT LOOSELAY bezklejowe
Efektownie prezentujące się panele winylowe lvt looselay bezklejowe, to produkty dostępne w wielu wzorach i kolorach. Wyróżniają się one podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z intensywnej eksploatacji tych wyrobów.
Podkład z uchwytem ciernym, którym wyróżniają się oferowane przez nas panele winylowe lvt looselay bezklejowe, stabilizuje te wyroby, co zapobiega pojawianiu się między nimi nieestetycznie wyglądających szpar czy nierówności.
Looselay bezklejowe – łatwe do montażu panele winylowe LVT
Polecane przez nasz sklep internetowy panele winylowe lvt looselay bezklejowe to alternatywa płytek dywanowych i innych materiałów, służących do wykańczania podłóg w mieszkaniach, domach i pomieszczeniach firmowych.
Ofertowane przez nas produkty są łatwe i szybkie w montażu, wymagają jedynie przygotowania podłoża w taki sposób, aby było ono gładkie oraz pozbawione jakichkolwiek zanieczyszczeń. Panele winylowe bezklejowe looselay mogą być montowane na większości podłoży twardych, w tym na posadzkach betonowych i cementowych. To produkty, które mają większe właściwości izolacyjne niż naturalne drewno i kamień. Mogą one być kładzione na podłogach z systemami ogrzewania i znajdować się nieopodal kominków z płaszczami wodnymi lub ogrzewaniem elektrycznym.
Solidne i wytrzymałe panele winylowe looselay bezklejowe – produkty dla wymagających klientów!
Panele vinylowe Creation 55 Looselay
Informacje
2 rozmiary.
Wyjątkowa konstrukcja „Duo Core” wzmacniana włóknem szklanym: wyższy komfort użytkowania i stabilność podłogi.
Poliuretan wykończony matowym lakierem:  naturalny wygląd, łatwość mycia.
ZASTOSOWANIE
Na powierzchnie umiarkowanie obciążone ruchem: w biurach, hotelach i sklepach w klasie europejskiej 33/42.
MONTAŻ
Układanie luzem do 30 m 2.
Demontowalna instalacja z klejem - odpowiednia do podłóg technicznych.
Możliwość układania na podłożach z płytek ceramicznych przy łączeniach < 4 mm.
1 - Warstwa wierzchnia z PUR+ lakierowanego na mat
2 - Wzór 4D z fakturą reliefową i kryształową warstwą ścieralną
3 - Konstrukcja Duo Core
4 - Włókno szklane
5 - Przyczepna falista warstwa spodnia
Panele vinylowe MODULEO MATRIX 70
Informacje
2 rozmiary.
Wyjątkowa konstrukcja „Duo Core” wzmacniana włóknem szklanym: wyższy komfort użytkowania i stabilność podłogi.
Poliuretan wykończony matowym lakierem:  naturalny wygląd, łatwość mycia.
ZASTOSOWANIE
Na powierzchnie umiarkowanie obciążone ruchem: w biurach, hotelach i sklepach w klasie europejskiej 33/42.
MONTAŻ
Układanie luzem do 30 m 2.
Demontowalna instalacja z klejem - odpowiednia do podłóg technicznych.
Możliwość układania na podłożach z płytek ceramicznych przy łączeniach < 4 mm.
Looselay bezklejowe
Nowoczesne panele winylowe looselay bezklejowe, to produkty, które montuje się bez użycia dodatkowych akcesoriów, takich jak klej czy specjalistyczne narzędzia. Dzięki temu układanie tego typu podłóg nie jest związane z potrzebą długiego oczekiwania na ich scalenie się i zastygnięcie preparatu klejącego panele do podłoża. Warto wspomnieć, że zaletą paneli winylowych bezklejowych Looselay jest fakt, że nadają się one w 100% do recyklingu.
Można z łatwością dokonać ich demontażu i przenieść je do innego pomieszczenia, bez ryzyka uszkodzenia warstw czy też trudności z ich ponownym zamocowaniem na podłożu. Polecane przez nas panele looselay bezklejowe posiadają innowacyjny spód o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Doskonale tłumi on hałasy, dzięki czemu podłogi składające się z paneli winylowych, mogą znajdować się w pomieszczeniach typu open space, jak również w miejscach, gdzie występuje duże natężenie hałasu.
Wysokiej jakości panele winylowe looselay bezklejowe mogą być montowane w salach zabaw, w sypialniach domowych, garażach i na poddaszach, bez potrzeby stosowania dodatkowego podkładu.
Looselay bezklejowe – panele winylowe o doskonałych właściwościach
Panele winylowe looselay bezklejowe, to produkty, które w przeciwieństwie do naturalnego drewna i kamienia, nie tracą swoich pierwotnych właściwości i estetycznego wyglądu. Polecane przez nas panele winylowe bezklejowe looselay nie ulegają odpryskiwaniu, skręcaniu czy pękaniu pod wpływem wilgoci czy działania innych niekorzystnych warunków zewnętrznych.
Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Są one skutecznie zabezpieczone przed blaknięciem, wynikającym z intensywnego działania promieni UV. Podłogi pływające, wyłożone panelami winylowymi, można bez problemu odkurzać na sucho i myć mopami domowymi oraz maszynami przemysłowymi, z wykorzystaniem odpowiednio dobranych preparatów chemicznych. Warstwa wierzchnia, oferowanych przez nas wyrobów, została zabezpieczona przed ścieraniem.
Jakie zalety mają panele winylowe looselay bezklejowe?
Doskonałe panele looselay bezklejowe to wyroby, które zostały poddane wielokrotnym testom wytrzymałościowym, potwierdzającym ich wysoką jakość. Proponowane przez nas panele winylowe LVT looselay bezklejowe nie ulegają zjawisku tarcia powierzchniowego, dlatego też nadają się do wielu pomieszczeń, w których występuje bardzo duże natężenie ruchu.
To wyroby stworzone do dużych powierzchni handlowych. Mogą one zdobić podłogi w miejscach ekspozycji i wystaw. To produkty, które są praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla sektorów przemysłowych, gdzie wymagany jest montaż podłóg z wygodnym dostępem do instalacji podpodłogowych.
Chodzi tutaj przede wszystkim o ośrodki opieki zdrowotnej, hotele, pensjonaty lub centra handlowo-usługowe. Wytrzymałe panele looselay bezklejowe, które wygodnie można zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, są dostępne w kilku rozmiarach do wyboru. Produkty te trafiają do klienta w stanie, który umożliwia ich natychmiastowy montaż.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.