Panele vinylowe LVT CLIC bezklejowe
Nowoczesne panele winylowe LVT Clic bezklejowe to produkty, które mogą być montowane na zamek typu clic. Są to wyroby o doskonałych właściwościach, wyróżniające się wieloma zaletami. Proponowane przez nas panele winylowe Clic bezklejowe mogą być montowane na różnych rodzajach podłoża, między innymi na starej podłodze, składającej się z płytek winylowych, lastriko, a także na betonie lub drewnie.
Wyroby te nie wymagają stosowania do ich montażu kleju, co ogranicza ilość czasu, potrzebnego na stworzenie tego typu podłóg w pomieszczeniach.
Clic bezklejowe – łatwe w montażu panele winylowe
Wysokiej jakości panele winylowe Clic bezklejowe można dopasować do wielkości pomieszczenia, w którym mają się one docelowo znaleźć. Proponujemy wyroby, dostosowane do przestrzeni komercyjnych, jak również pomieszczeń mieszkalnych.
Polecane przez nas panele winylowe Clic bezklejowe mają grubą warstwę ścieralną, co stanowi ich zabezpieczenie przed dużym natężeniem ruchu. To produkty dostępne w zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie, wykonane bardzo starannie, co przekłada się na ich długotrwałe używanie.
Clic bezklejowe - panele winylowe o doskonałych właściwościach!
Panele vinylowe Creation 30 Clic
Informacje
3 rozmiary, 1 deska XL 1,5 m dla lepszego realizmu.
Ekskluzywna konstrukcja «Duo Core», wzmocniona włóknem szklanym dla wygody i stabilności.
Lakier PUR + Mat: naturalny wygląd i łatwy do czyszczenia.
4 fazowane krawędzie.
ZASTOSOWANIE
Idealny do ruchu krajowego - klasa europejska 32.
ŚRODOWISKO
W 100% nadaje się do recyklingu.
55% zawartości pochodzącej z recyklingu.
TVOC <10 µg / m3.
Bez ftalanów.
INSTALACJA
Ekskluzywny Gerflor 100% Vertical Clic - bez kleju, szybki i łatwy montaż. -Montaż nawet w obszarach zamieszkanych.
Bezpośrednio na ceramice, jeśli spoina <4 mm.
1 - PUR + Matowa obróbka powierzchni.
Konstrukcja 2 - 4D ze strukturalnym wytłoczeniem i fazą.
3 - Technologia rdzenia Duo.
4 - Rewolucja Clic.
Panele vinylowe Creation 55 Clic
Informacje
Dostępny w trzech rozmiarach płytek i klepek + jedna klepka w rozmiarze XL o dł. 1,5 m, lepiej odwzorowująca fakturę i deseń
Wyjątkowa konstrukcja „Duo Core” wzmacniana włóknem szklanym: wyższy komfort użytkowania i stabilność podłogi
Poliuretan wykończony matowym lakierem: naturalny wygląd, łatwość czyszczenia
4 krawędzie fazowane
MONTAŻ
System bezklejowy zatrzasków Gerflor Vertical Clic – szybkie i łatwe układanie podłogi
Możliwość montażu bez wyłączania pomieszczeń z użytku
Możliwość układania na podłożach z płytek ceramicznych przy łączeniach < 4 mm
ŚRODOWISKO
Nadaje się w 100% do recyklingu
Materiał w 55% z surowców wtórnych
LZO całkowite < 10 µg/m3
Nie zawiera ftalanów
ZASTOSOWANIE
Na powierzchnie umiarkowanie obciążone ruchem: w biurach, hotelach i wnętrzach mieszkalnych w klasie europejskiej 33/42
1. warstwa wierzchnia z PUR lakierowanego na mat
2. wzór 4D z fakturą reliefową i fazowaniem
3. konstrukcja Duo Core
4. montaż w systemie Clic Revolution
Panele vinylowe LAYRED 55 CLICK
Panele vinylowe LAYRED 55 IMPRESSIVE CLICK
Clic bezklejowe
Łatwe do montażu panele winylowe lvt Clic bezklejowe to produkty dostępne w różnych rozmiarach. W naszym asortymencie znajdują się, zarówno płytki w wersji standardowej, jak i XL. Produkty te posiadają wzmocnioną konstrukcję, co podwyższa ich walory użytkowe i zabezpiecza je przed uszkodzeniem.
Oferowane przez nas panele winylowe Clic bezklejowe wyróżniają się estetycznym wyglądem i łatwością czyszczenia. Posiadają one zabezpieczone, fazowane krawędzie. Polecane przez nas panele winylowe lvt Clic są stworzone do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu; sklepów, biur, lobby, a także sieci handlowo-usługowych. To wyroby nie zawierające w swoim składzie żadnych toksycznych ani szkodliwych związków chemicznych, mogących wchodzić w reakcję z środkami czystości czy detergentami, używanymi do ich czyszczenia.
Clic bezklejowe – panele winylowe wysokiej jakości
Estetycznie wyglądające panele winylowe Clic mogą imitować podłogę, wykonaną z litych desek drewnianych lub też z gresu czy kamienia naturalnego. Wygodne do montażu płytki, ułatwiają szybkie ułożenie podłogi w pomieszczeniach, bez względu na ich metraż. Odpowiednia grubość warstwy użytkowej sprawia, że panele winylowe Clic bezklejowe mogą być montowane w wnętrzach typu open space, które narażone są na intensywną eksploatację, związaną z dużym natężeniem ruchu.
Proponowane przez nas wyroby, posiadają wysoką klasę ognioodporności. To produkty pokryte warstwą antypoślizgową, co gwarantuje ich komfortowe i bezpieczne używanie. Łatwa i szybka instalacja bezklejowa, odbywająca się dzięki dwustronnemu systemowi clic, może być wykonywana bez potrzeby używania do tego celu specjalistycznych narzędzi.
W trakcie układania podłogi winylowej, składającej się z paneli bezklejowych, nie dochodzi także do zapylenia pomieszczeń i powstawania toksycznych oparów. Wytrzymałe panele winylowe Click bezklejowe posiadają warstwę nośną, wykonaną z wysokiej jakości materiału, z nadrukiem dekoru o dużej rozdzielczości.
Panele winylowe Clic bezklejowe – łatwe w montażu
Dostępne w naszym asortymencie panele winylowe Clic to rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznych i funkcjonalnych wyrobów, stanowiących zamienniki tradycyjnych podłóg drewnianych, paneli laminowanych i płytek ceramicznych. Doskonałe właściwości proponowanych przez nas paneli winylowych bezklejowych typu clic, umożliwiają ich stosowanie, zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych.
To wyroby doskonale tłumiące dźwięki, które mogą być montowane w budynkach, w których znajdują się szklane ścianki działowe i inne elementy wykonane z tego materiału. Optymalne wymiary, które posiadają polecane przez nas panele winylowe Clic, ułatwiają ich szybki i sprawny montaż w dowolnie wybranym pomieszczeniu. Wyroby te trafiają pod wskazany przez klienta adres, w pełni przygotowane do ich montażu. Oferujemy profesjonalne doradztwo, związane z wyborem konkretnego modelu paneli winylowych bezklejowych, dedykowane, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.