Wykładziny dywanowe w rolkach
Nowoczesne wykładziny dywanowe w rolkach to wysokiej jakości produkty, dostępne w różnych rozmiarach. Proponujemy wyroby o szerokości od 2 do 5 metrów. W zróżnicowanym asortymencie, dostępnym na naszej stronie internetowej, znajdują się nowoczesne wykładziny pętelkowe w rolce.
To modne i estetycznie wyglądające produkty znanych i cenionych marek. Oprócz tego oferujemy gustowne wykładziny igłowane, które można dopasować kolorystycznie do aranżacji danego pomieszczenia.
Wszystkie wykładziny dywanowe mają budowę wielowarstwową. Runo wykładziny, czyli włókna włosia, jest wpikowywane na tkaninie, np. jutowej, zwanej pierwszym podkładem. Podkład właściwy zrobiony jest z juty naturalnej lub syntetycznej, bituminu, kauczuku, pianki poliwinylowej lateksowej lub filcu.
Wykładziny dywanowe w rolkach w różnych kolorach
Wytrzymałe i solidnie wykonane wykładziny dywanowe w rolkach, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, wyróżniają się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi i akustycznymi.
To produkty dedykowane również osobom z alergiami. W szerokiej gamie produktów, dostępnych w naszym sklepie, można także znaleźć komfortowe w użyciu wykładziny welurowe saxony. To modne wyroby, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Estetycznie wyglądające wykładziny dywanowe w rolkach w przystępnej cenie!
Wykładzina dywanowa SUPERSTAR
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP Rodzaj okrywy:  pętelka 9/64
Masa pow. runa:  500 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet. 
Masa całkowita:  1385 g/m2 Wysokość runa:  4 mm
Ilość pętelek:  100800/m2 Wysokość całkowita:  7.2 mm
Szerokość:  400,500 cm  Ilość kolorów:  6
Wykładzina dywanowa TURBO
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP Klasa użytkowa: pętelka 5/32
Masa pow. runa:  450 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet.
Masa całkowita:  1430 g/m2  Wysokość runa:  6,0 mm 
Ilość pętelek:  96330/m2 Wysokość całkowita: 8,0 mm
Szerokość: 400 cm Ilość kolorów: 6
Wykładzina dywanowa QUARTZ
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA Imprel Rodzaj okrywy: pętelka 1/10
Masa pow. runa:  540 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet.
Masa całkowita:  1820 g/m2  Wysokość runa:  3 mm 
Ilość pętelek:  223000/m2 Wysokość całkowita: 6 mm
Szerokość: 400,500 cm Ilość kolorów: 12
Wykładzina dywanowa MASTER
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA Imprel Rodzaj okrywy:  pętelka 1/10
Masa pow. runa:  460 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet.
Masa całkowita:  1500 g/m2 Wysokość runa:  2 mm
Ilość pętelek:  20500/m2 Wysokość całkowita:  4 mm
Szerokość:  400 cm  Ilość kolorów:  12
Wykładzina dywanowa MAMMUT
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP Klasa użytkowa: 33 (Extreme contract) 
Masa pow. runa:  600 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet.
Masa całkowita:  1730 g/m2  Wysokość runa:  2,4 mm 
Ilość pętelek:  259000/m2 Wysokość całkowita: 5,1 mm
Szerokość: 400 cm Ilość kolorów: 8
Wykładzina dywanowa Blitz / E- Blitz
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA solution dyed Wysokość całkowita:  5,4 mm
Podkład:  Action Back (syntetyczny) Gęstość tkania:  156 000 pkt/m2
Waga runa:  540 gr/m2 Dostępne szerokości:  400CM
Waga całkowita:  1680 gr/m2 Klasa palności:  Bfl-s1 (tylko przy pełnej przyczepności do podłoża)
Wysokość runa:  2,9 mm  
Wykładzina dywanowa Graniet
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP Dostępne szerokości: 200CM / 400CM
Podkład:  AB Klasa palności:  Cfl-s1
Waga runa:  700 gr/m2  
Waga całkowita:  1620 gr/m2  
Wysokość całkowita: 5,5 mm  
Rodzaje splotów wykładzin dywanowych
Wykładziny pętelkowe - boucle, charakteryzują się supełkową ( pętelkową ) strukturą włókna.
Ze względu na wysoką wytrzymałość znajdują szerokie zastosowanie. Niskie i zwarte runo nie pozwala na wnikanie w głąb brudu i kurzu dzięki czemu wykładziny pętelkowe są łatwe w utrzymaniu czystości. Najbardziej popularne to wykładzina dywanowa Superstar i biurowe wykładziny Quartz i Master.
W przypadku pomieszczeń, którym chcemy nadać prestiżu i luksusu, stosujemy wykładziny welurowe. Są to wykładziny dywanowe, w których jest odmiana runa strzyżonego, bardzo ciasno tkanego, tworzącego miękką w dotyku wykładzinę, o dużej wytrzymałości. Np. wykładzina Fortesse.
W wyniku bardzo gęstego igłowania - tkania, krótko pociętych włókien różnej długości na podłożu z wcześniej naniesionym klejem, powstają bardzo wytrzymałe wykładziny podłogowe. Wyglądem przypominają filc i są twarde w dotyku. Polecamy wykładzinę Merlin i Lindau.
Wykładzina saxon to w specjalny sposób przecięte i rozczesane pętelki a wykładzina scroll i cut&loop to rodzaj wykładziny będącej połączeniem wykładziny pętelkowej i wykładziny welurowej. Runo składa się z mieszaniny całych pętelek i przeciętych pętelek.
Budowa wykładziny dywanowej
runo wykładziny to odpowiednio tkane włókna. Rodzaj splotu wykładziny ma istotny wpływ na wygląd i jakość wykładziny.
warstwa łącząca ma na celu wzmocnienie mocowania runa wykładziny dywanowej w tkaninie nośnej będącej pierwszym podkładem
pierwszy podkład jest tkaniną nośną, w której umocowane jest runo wykładziny
podkład właściwy to podkład odpowiedzialny za komfortowość i sprężystość wykładziny dywanowej
Wykładziny dywanowe w rolkach
Doskonałe wykładziny dywanowe w rolkach to produkty, które od wielu lat cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród właścicieli mieszkań i domów, ale także osób poszukujących modnych elementów wyposażenia wnętrz do swoich biur czy instytucji publicznych. Nasza firma oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, związane z wyborem najlepszej jakości wykładzin podłogowych, które mogą znajdować się w urzędach, bankach, hotelach, biurach, pensjonatach, kawiarniach lub restauracjach.
Posiadamy zróżnicowany asortyment, w którym dostępne są modne i efektownie wyglądające wykładziny dywanowe na rolce cenionych firm, zajmujących się wytwarzaniem tego typu produktów. Osoby zainteresowane zakupem, dostępnych na naszej stronie internetowej pokryć podłogowych, mogą liczyć na pełne wsparcie naszych pracowników. Oferujemy wykładziny pętelkowe w rolce, które dostarczamy pod wskazany przez klienta adres. Wszystkie produkty są dopasowane rozmiarowo do danych pomieszczeń. Starannie wykonane obszycie brzegów, realizowane na terenie naszej firmy, zabezpiecza wykładzinę przed strzępieniem.
Wykładziny dywanowe w rolkach na różnych podkładach
Modne i efektownie prezentujące się wykładziny dywanowe w rolkach, to produkty mające budowę wielowarstwową. Wyroby te posiadają funkcjonalny podkład, wykonany z juty naturalnej i syntetycznej, bituminium, kauczuku, pianki poliwinylowej, lateksu lub filcu. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu, polecane przez nas wykładziny dywanowe na rolce, posiadają wysokie właściwości izolacyjne i akustyczne. Nowoczesne produkty, dostępne w ofercie naszej firmy, wyróżniają się bardzo starannym wykonaniem, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
Proponujemy również wykładziny dywanowe na rolkach z pokrywą igłową i spodnią warstwą, wykonaną z lateksu. Produkty te są dostępne w zróżnicowanej kolorystyce I wzornictwie, co umożliwia ich perfekcyjne dopasowanie do aranżacji danego pomieszczenia. Pętelkowe wykładziny dywanowe na rolce z podkładem z juty syntetycznej to natomiast wyroby, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Wyroby te są łatwe w czyszczeniu i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z ich codziennej eksploatacji.
Wykładziny dywanowe w rolkach – produkty w modnych kolorach i wzorach
Nowoczesne wykładziny dywanowe w rolkach to produkty jednokolorowe lub też posiadające modne wzornictwo. Oferujemy wyroby znanych i cenionych marek, które doskonale imitują tradycyjne kobierce. Proponowane przez nas okładziny podłogowe, zawdzięczają swoją popularność, przede wszystkim swojej wysokiej jakości, która idzie w parze z ich przystępną ceną.
To rewelacyjne wykładziny dywanowe w rolce, które sprawdzą się także w pomieszczeniach typu open space, ponieważ efektywnie wygłuszają dźwięki, niesione przez podłogi i ściany budynków. Modne wykładziny dywanowe pętelkowe na rolce wyróżniają się perfekcyjnym efektem izolacyjnym, który jest dziesięciokrotnie wyższy niż w przypadku tradycyjnych podłóg, wykonywanych z gresu, kamienia naturalnego, drewna litego lub paneli. Zaletą polecanych przez nas wyrobów jest również ich odporność na blaknięcie i przebarwienia, spowodowane wilgocią lub intensywnym promieniowaniem UV.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.

Wykładziny dywanowe w rolkach
Nasza oferta wykładzin dywanowych w rolkach to standardowe wykładziny podłogowe szerokości 4m. W niektórych przypadkach występują także wykładziny szerokości 5m i 2m. Oferujemy wszystkie typy wykładzin dywanowych takie jak wykładziny pętelkowe, wykładziny igłowane, wykładziny welurowe - saxony.
Dywanowe wykładziny podłogowe są jednym z najbardziej popularnych pokryć podłogowych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym oraz budynkach użyteczności publicznej takich jak biura, urzędy, banki, hotele, pensjonaty czy restauracje. Wynika to z tego, że wykładziny dywanowe w znacznym stopniu tłumią hałas, zapewniają dobrą izolacje termiczną i komfortowość użytkowania. Są łatwe w utrzymaniu czystości i przyjazne dla alergików.
Wszystkie wykładziny dywanowe mają budowę wielowarstwową. Runo wykładziny, czyli włókna włosia, jest wpikowywane na tkaninie, np. jutowej, zwanej pierwszym podkładem. Podkład właściwy zrobiony jest z juty naturalnej lub syntetycznej, bituminu, kauczuku, pianki poliwinylowej lateksowej lub filcu.
Wykładzina dywanowa MERLIN
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP  Rodzaj okrywy:  igłowa
Masa pow. runa:  900 g/m2 Warstwa spodnia:  latex
Masa całkowita:  1090 g/m2 Wysokość całkowita:  5.2 mm
Szerokość:  400 cm  Ilość kolorów:  10
Wykładzina dywanowa LINDAU
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PP Rodzaj okrywy: igłowana
Masa pow. runa:  630 g/m2 Warstwa spodnia:  latex
Masa całkowita:  770 g/m2  Wysokość całkowita:  4 mm 
Szerokość: 400 cm Ilość kolorów: 6
Wykładzina dywanowa FORTESSE
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA Imprel Rodzaj okrywy: pętelka 1/10
Masa pow. runa:  730 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet.
Masa całkowita:  1660 g/m2  Wysokość runa:  4 mm 
Ilość pętelek:  220000/m2 Wysokość całkowita: 7 mm
Szerokość: 400 cm Ilość kolorów: 11
Wykładzina dywanowa AKZENTO
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA   Imprel Rodzaj okrywy:  pętelka 1/10
Masa pow. runa:  860 g/m2 Warstwa spodnia:  juta syntet. 
Masa całkowita:  1920 g/m2 Wysokość runa:  5.5 mm
Ilość pętelek:  161500/m2 Wysokość całkowita:  7.5 mm
Szerokość:  400 cm  Ilość kolorów:  6
Wykładzina dywanowa ENDURANCE
Charakterystyka wykładziny
Skład: 100% PP Twister Wysokość całkowita: 7 mm
Podkład:  Action Back / Żel Gęstość tkania:  181 102 pkt/m2
Waga:  750 gr/m2 Dostępne szerokości:  400CM
Waga całkowita:  1650 gr/m2 (AB) 1880 gr/m2 (żel) Klasa palności: Cfl-s1 (AB) Efl (żel)
Wysokość runa: 4 mm  
Wykładzina dywanowa VENDOME
Charakterystyka wykładziny
Skład: 100% PA Luxus Wysokość całkowita: 6,6 mm
Podkład:  Weaveback Gęstość tkania:  177 100/m²m2
Waga:  730 gr/m2 Dostępne szerokości:  400CM
Waga całkowita:  1610 g/m² Klasa palności: Cfl-s1
Wysokość runa: 4 mm  

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.

Wykładziny dywanowe w płytkach
Nowoczesne i wytrzymałe wykładziny dywanowe w płytkach to produkty, które doskonale sprawdzą się jako ozdoba i zabezpieczenie podłóg w pomieszczeniach oraz obiektach biurowych. Oferowane przez nas wyroby w formie płytek, posiadają zróżnicowane wymiary, co ułatwia ich montaż przy pomocy specjalistycznego żelu antypoślizgowego.
Wysokiej jakości wykładziny dywanowe w płytkach wyróżniają się komfortem użycia, estetyką wykonania i właściwościami izolacyjnymi oraz akustycznymi.
Wykładziny dywanowe w płytkach – estetyczne i trwałe okładziny podłogowe
Gustowne i solidne wykładziny pętelkowe w płytkach to produkty charakteryzujące się najwyższą klasą odporności ogniowej. Polecane przez nas wyroby nie zawierają dodatku substancji toksycznych i uznawanych za szkodliwe dla osób wykazujących uczulenie na różnego rodzaju produkty.
Proponujemy wykładziny dywanowe w płytkach, które powstały z surowców pochodzących z recyklingu. Dotyczy to, zarówno ich włókien, jak i ich podkładów. To wyroby dostępne w zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie, dzięki czemu można je doskonale dopasować do stylistyki danego pomieszczenia.
Modne wykładziny dywanowe w płytkach – okładziny podłogowe z łatwym montażem!
Wykładzina dywanowa w płytkach AVENUE
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA Imprel Rodzaj okrywy:  pętelka 1/10
Masa pow. runa:  520 g/m2 Warstwa spodnia:  podkład bitumiczny
Masa całkowita:  4020 g/m2 Wysokość runa:  2.5 mm
Ilość pętelek:  216200/m2 Wysokość całkowita:  5.6 mm
Szerokość:  50 x 50 cm  Ilość kolorów:  6
Wykładzina dywanowa w płytkach FACTORY
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA  Rodzaj okrywy:  pętelka 1/10
Masa pow. runa:  580 g/m2 Warstwa spodnia:  podkład bitumiczny
Masa całkowita:  4100 g/m2 Wysokość runa:  2.7 mm
Ilość pętelek:  161950/m2 Wysokość całkowita:  6.4 mm
Szerokość:  50 x 50 cm  Ilość kolorów:  6
Wykładzina dywanowa w płytkach CREATIVE SPARK
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% ColorStrand® Premium Nylon – 100% solution dyed Pa6  Wysokość runa:  ok. 3.1 mm
Waga całkowita:  4 100 g/m2 Gęstość tkania:  ok 196 000/m2
Waga runa:  540 g/m2 Klasa przeciwpożarowa:  Bfl-s1
Wysokość całkowita:  ok. 6.2 mm Klasa użytkowa:  33
Wymiary płytek:  50 x 50 cm  
Wykładzina dywanowa w płytkach Go To - Burmatex
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% Solution Dyed Nylon (Polyamide-PA) Klasyfikacja zużycia:  BS EN 1307 Heavy Commercial Use, Klasa 33
Rozmiar:  50cm x 50cm  
Waga runa:  500g/m2  
Waga całkowita:  3810g/m2  
Całkowita grubość:  5.5mm  
Wykładzina dywanowa w płytkach Tivoli - Burmatex
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% Solution Dyed Nylon (Polyamide-PA) Klasyfikacja zużycia:  BS EN 1307 Heavy Commercial Use Class 33
Rozmiar:  50cm x 50cm  
Waga runa:  600g/m2  
Waga całkowita:  4050g/m2  
Całkowita grubość:  6.5mm  
Wykładzina dywanowa w płytkach L 480 – Balsan
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% Poliamid barwiony w masie regenerowane ECONYL® Bruzda - NF ISO 1763:  1/10
Ciężar runa:  480 g/m² Ściskanie - NF ISO 1763: 49
Masa ogółem:  4040 g/m² Gęstość: 193550 points/m²
Grubość ogółem:  5.7 mm Odporność termiczna: < 0,17 m² C°/W
Wysokość runa:  2.4 mm  
Wykładzina dywanowa w płytkach Arena - Condor
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% PA SDN Aquafill Wysokość całkowita:  ok 186 240/m2
Podkład:  4 650 g/m2 Klasa użytkowa: 33
Waga runa:  600 g/m2 Wymiary płytek: 50 x 50 cm
Waga całkowita:  ok. 6.6 mm  
Wysokość runa:  ok. 3.6 mm  
Wykładzina dywanowa w płytkach Solid / Solid Stripe
Charakterystyka wykładziny
Skład runa:  100% Poliamid Klasyfikacja zastosowań:  33 Kontrakt
Ciężar runa:  550 g/m² Izolacja cieplna: 0,07 m²/KW
Masa ogółem:  3540 g/m² Gęstość: 181'240 włókien/ m²
Grubość ogółem:  - Ilość kolorów: 21
Wysokość całkowita:  6 mm  
Wykładzina dywanowa w płytkach Desso Essence
Charakterystyka wykładziny
Masa całkowita:  3900 g/m² Izolacyjność od dźwięków:  24 dB
Grubość runa:  5,50 mm Klasa komfortu: LC1
Całkowita masa włókna:  500 g/m²  
Gęstość runa:  0,119 g/cm³  
Metoda produkcji:  Tuftowane  
Wykładzina dywanowa w płytkach Larix Modulari
Wykładzina dywanowa w płytkach Matrix Modulari
Wykładzina dywanowa w płytkach Madrid Modulari
Wykładzina dywanowa w płytkach Vienna Modulari
Wykładzina kontraktowa do obiektów o lekkim natężeniu ruchu, dostępna w rolce i płytce. Runo wykonane z włókna polipropylenowego. Wysoka odporność na plamy i środki czyszczące. Praktyczne kolory z efektem melanżu idealne do obiektów biurowych i handlowych.
Zastosowanie: biura, hotele, restauracje, sklepy
Wykładzina dywanowa w płytkach Central Point
Mniej to naprawdę więcej, gdy mowa jest o wzorze Central Point z linii Art Intervention. Ten jasny, prążkowany wzór na neutralnym, szarym tle doda energii i artystycznego polotu każdemu pomieszczeniu.
Wykładzina dywanowa w płytkach Expansion Point
Naśladując interkonektywność sztuki, wzór Expansion Point z linii Art Intervention przedstawia wyjątkowy, prążkowany wzór umieszczony na monochromatycznym tle.
Wykładzina dywanowa w płytkach Tessera
Tessera Layout i Outline to kolekcja płytek dywanowych o budowie pętelkowej w nowoczesnej gamie 32 kolorów oraz 8 linearnych wzorów skoordynowanych kolorystycznie z kolekcją Layout.
Kolekcja płytek dywanowych Layout dostępna w bardzo obszernej palecie 32 kolorów, od neutralnych po jasne, oferuje duże możliwości w projektowaniu. W zależności od charakteru wnętrza, płytki można układać w jednolity wzór lub dowolnie łączyć tworząc różnorodne zestawienia kolorystyczne.
Grubość: 5,8 mm
Wymiary: 50 cm x 50 cm / 100 cm x 25 cm
Wysokość runa: 2,9 mm LRV 6%
W jaki sposób układać wykładzinę dywanową w płytkach
Wykładzinę podłogową w płytkach, ze względu na kierunek układanie się włókien, możemy układać na kilka sposobów - zawsze zgodnie z zaleceniami producenta wykładzin.
Może to być układ jednokierunkowy (zdjęcie 1) , w szachownicę (zdjęcie 2) lub z przesunięciem łączeń w pionie tworząc układ ciosany lub co pół płytki z przesunięciem w poziomie (zdjęcie 3)
Wykładziny dywanowe w płytkach
Mocne wykładziny dywanowe w płytkach są nowoczesnymi produktami, dedykowanymi klientom firmowym, poszukującym okładzin podłogowych o wysokich walorach estetycznych. Proponowane przez nas wykładziny dywanowe w płytkach są dostępne w formie płytek o wymiarach 50 cm na 50 cm lub też 61 cm na 61 cm. Ich nieskomplikowany montaż, odbywający się przy pomocy odpowiednio dobranego żelu antypoślizgowego, zapewnia bezproblemowy dostęp do wszelkiego typu instalacji, znajdujących się pod podłogami.
Chodzi tutaj szczególnie o ogrzewanie lub też różnego rodzaju kable i połączenia. Proponowane przez nas wykładziny pętelkowe w płytkach są produktami trudnopalnymi, nie zawierają w swoim składzie żadnych metali ciężkich i innych rakotwórczych substancji, mogących negatywnie wpływać na stan zdrowia osób przebywających w danym pomieszczeniu.
Wykładziny dywanowe w płytkach, wykonane z materiałów z recyklingu
Modne i wytrzymałe wykładziny dywanowe w płytkach, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, to produkty, które przypadną do gustu osobom żyjącym w stylu eko. Oferujemy wyroby produkowane z surowców pochodzących z odzysku. Oznacza to, że włókna i podkład, który posiadają wykładziny dywanowe w płytkach z naszej z naszego asortymentu, nie powodują degradacji środowiska naturalnego oraz nie przyczyniają się do jego zanieczyszczenia.
Różnorodne wzory i bogata kolorystyka sprawiają, że płytki dywanowe z naszej oferty są produktami, które można bez problemu dopasować do stylu, w jakim zaaranżowane jest konkretny pomieszczenie. Dzięki temu można podkreślić jego design, a jednocześnie zabezpieczyć podłogę przed jej uszkodzeniem, wynikającym z codziennej eksploatacji. Polecane przez nas wykładziny dywanowe w płytkach mogą być montowane we wnętrzach, w których występuje bardzo duże natężenie ruchu. To wyroby przeznaczone do placówek edukacyjnych, biurowych, instytucji publicznych, obiektów handlowo-usługowych, jak również placówek medycznych.
Wykładziny dywanowe w płytkach- idealne do biur i budynków użyteczności publicznej
Wysokiej jakości wykładziny dywanowe w płytkach to produkty, które można zamówić w odpowiednio dobranych rozmiarach. Posiadamy wyroby, dzięki którym można mieć nieograniczone możliwości aranżacji dowolnie wybranej przestrzeni biurowej czy usługowej. Biurowe wykładziny podłogowe w płytkach z naszych kolekcji można montować na różnego rodzaju podłożach.
Zastosowanie do tego celu specjalistycznego żelu antypoślizgowego, gwarantuje pożądane rezultaty w postaci poprawy akustyki w każdym pomieszczeniu i zwiększenia komfortu poruszania się po wnętrzach znajdujących się w budynkach. Proponowane przez naszą firmę wykładziny dywanowe w płytkach są zabezpieczone przed blaknięciem, matowieniem i uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z ich codziennej, bardzo intensywnej eksploatacji. Produkty te można zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej wraz z zabezpieczeniem ich brzegów w postaci obszycia. Oferujemy także wykładziny podłogowe w formie płytek, które trafiają pod wskazany przez klienta adres, w pełni przygotowane do montażu na podłożu.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.

Panele vinylowe LVT DRYBACK klejone
Nowoczesne panele winylowe dryback klejone, to doskonałe wyroby, dostępne na naszej stronie internetowej w różnych wzorach i kolorach. Zostały wykonane przy wykorzystaniu wielu najnowszych technologii. Polecane przez nas wyroby można dopasować nie tylko do rodzaju danego pomieszczenia, ale także do znajdujących się w nim instalacji.
Panele winylowe dryback klejone wyróżniają się grubszą warstwą ścieralną, która nie ulega szybkiemu uszkodzeniu, nawet we wnętrzach o bardzo dużym natężeniu ruchu.
Wykładziny dywanowe w rolkach w różnych kolorach
Tym, co wyróżnia polecane przez nas panele winylowe klejone, jest możliwość ich przytwierdzenia do podkładu cementowego i anhydrytowego. Oprócz tego wyroby te można z łatwością nakleić na podkłady drewnopochodne.
Stworzona w ten sposób podłoga winylowa, wyróżnia się efektownym wyglądem, trwałością i łatwą możliwością czyszczeniem, bez potrzeby używania do tego celu specjalistycznych środków chemicznych. Modne i efektownie wyglądające panele winylowe dryback klejone z naszego asortymentu, mogą imitować deski podłogowe, wykonane z litego drewna lub też panele w różnej kolorystyce.
Panele winylowe dryback klejone – wytrzymałe i nowoczesne materiały!
Panele vinylowe Creation 30
Informacje
4 rozmiary, z 1 deską XL 1,5 m dla lepszego realizmu.
Lakier PUR + Mat: naturalny wygląd i łatwy do czyszczenia.
4 fazowane krawędzie.
ZASTOSOWANIE
Idealny do stref o małym natężeniu ruchu: klasa krajowa - europejska 23/31.
ŚRODOWISKO
W 100% nadaje się do recyklingu.
35% materiałów pochodzących z recyklingu.
TVOC <10 µg / m3.
Bez ftalanów.
1 - PUR + Matowa obróbka powierzchni.
2 - 4D ze strukturalnym wytłoczeniem i fazą.
3 - Odporny rdzeń.
4 - Diamentowy podkład.
Panele vinylowe Creation 55
Informacje
5 rozmiarów, z 1 deską XL 1,5 m dla lepszego realizmu i krótką deską do mieszania i układania wzoru w jodełkę.
Ekskluzywna konstrukcja «Duo Core», wzmocniona włóknem szklanym dla wygody i stabilności.
Lakier PUR + Mat: naturalny wygląd i łatwy do czyszczenia.
4 fazowane krawędzie.
INSTALACJA
Panel przyklejany na klej.
ŚRODOWISKO
W 100% nadaje się do recyklingu.
35% materiałów pochodzących z recyklingu.
TVOC <10 µg / m3
Bez ftalanów.
ZASTOSOWANIE
Idealny do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu: biurowych, hotelowych, domowych - klasa europejska 33/42
1 - PUR + Matowa obróbka powierzchni.
2 - 4D ze strukturalnym wytłoczeniem i fazą.
3 - Odporny rdzeń.
4 - Diamentowy backlayer.
Panele vinylowe THERMOFIX
Informacje
Ze względu na swoją strukturę Thermofix zalicza się do najwyższej jakości heterogenicznych podłóg winylowych dostępnych obecnie na rynku. Warstwa użytkowa posiada wytłoczony wzór mechaniczny oraz warstwę poliuretanową, co ułatwia konserwację, zwiększa trwałość i wydłuża żywotność produktu.
Ponadto podłoga jest wzmocniona warstwą włókna szklanego, aby zapewnić najwyższą stabilność wymiarową.
Powłoka ochronna PUR
Warstwa użytkowa
Warstwa dekoracyjna
Warstwa stabilizacyjna z włókna szklanego
Warstwa spodnia
Panele vinylowe MODULEO 55 WOODS
Informacje
Panele vinylowe MODULEO 55 TILES
Informacje
Panele vinylowe MODULEO 55 IMPRESSIVE
Informacje
Panele vinylowe MODULEO 55 EXPRESSIVE
Informacje
Dryback klejone
Podłogi winylowe są bardzo popularnym rozwiązaniem, szczególnie w pomieszczeniach firmowych i instytucjach publicznych, głównie z powodu ich doskonałych właściwości. Podłoża składające się z paneli winylowych drybag klejonych, wyróżniają się zwiększoną wytrzymałością, wodoodpornością i estetyczną prezentacją. To produkty, które są dostępne w wielu odcieniach i wzorach, co ułatwia ich perfekcyjne dopasowanie do stylistyki danego wnętrza.
Proponowane przez nas panele winylowe dryback klejone, to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy poszukują produktów odpowiednich do dużego natężenia ruchu. Panele winylowe LVT, zamówione za pośrednictwem naszej strony internetowej, mogą mieć dowolne rozmiary i kształty, idealnie odwzorowujące wygląd i strukturę litego drewna, kamienia czy tradycyjnych paneli. Winylowy rdzeń wzmacnia te produkty i chroni przed uszkodzeniem, wynikającym z ich codziennej eksploatacji.
Panele winylowe dryback klejone – produkty wytrzymałe o doskonałych właściwościach izolacyjnych
Wysokiej jakości panele winylowe LVT klejone mogą być kładzione na posadzkach z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. W celu uzyskania oryginalnego wyglądu podłogi, proponowane przez nas panele winylowe dryback klejone, można układać w jodełkę, jodłę francuską i inne wybrane przez siebie wzory. Polecane przez nas produkty wyróżniają się doskonałymi parametrami izolacyjności akustycznej, skutecznie wyciszając odgłos kroków, co sprawdza się we wnętrzach biurowych typu open space.
To produkty z dodatkową warstwą wierzchnią plamo i wodoodporną, która nie nastręcza żadnych trudności w jej codziennym czyszczeniu, zarówno na mokro, jak i na sucho. Gustownie wyglądające panele winylowe lvt z naszego asortymentu, wyróżniają się doskonałymi parametrami użytkowymi. Mogą one być stosowane w pomieszczeniach biurowych, jak również w placówkach edukacyjnych, medycznych, w restauracjach i budynkach użytku publicznego. To wyroby, którymi można także ozdobić posadzkę w domowym salonie, holu, przedpokoju lub sypialni.
Jakie zalety mają panele winylowe klejone?
Łatwe do montażu panele winylowe klejone dobrze przewodzą i oddają ciepło. Mogą one być montowane w systemie podłóg pływających, który jest zbliżony do układania tradycyjnych paneli laminowanych. Proponowane przez nas wyroby przyklejane w systemie drybag, nie wymagają używania specjalistycznych narzędzi. Nałożenie na posadzkę kleju to jedynie kilkadziesiąt minut a następnie szybkie ułożenie dwóch - trzech rzędów paneli.
To produkty z dodatkową warstwą wierzchnią plamo i wodoodporną, która nie nastręcza żadnych trudności w jej codziennym czyszczeniu, zarówno na mokro, jak i na sucho. Gustownie wyglądające panele winylowe lvt z naszego asortymentu, wyróżniają się doskonałymi parametrami użytkowymi. Mogą one być stosowane w pomieszczeniach biurowych, jak również w placówkach edukacyjnych, medycznych, w restauracjach i budynkach użytku publicznego. To wyroby, którymi można także ozdobić posadzkę w domowym salonie, holu, przedpokoju lub sypialni.
Użytkowanie podłogi winylowej, składającej się z tego typu paneli, wymaga odczekania jedynie 24 godzin. Panele winylowe dryback klejone to alternatywa płytek ceramicznych i desek drewnianych. Polecane przez nas produkty mogą być elementem wyposażenia wnętrz, efektownie i gustownie podkreślając ich design. Panele winylowe klejone z naszego asortymentu są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, co umożliwia ich montaż w wielu pomieszczeniach, niezależnie od ich kubatury.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.

Panele vinylowe LVT CLIC bezklejowe
Nowoczesne panele winylowe LVT Clic bezklejowe to produkty, które mogą być montowane na zamek typu clic. Są to wyroby o doskonałych właściwościach, wyróżniające się wieloma zaletami. Proponowane przez nas panele winylowe Clic bezklejowe mogą być montowane na różnych rodzajach podłoża, między innymi na starej podłodze, składającej się z płytek winylowych, lastriko, a także na betonie lub drewnie.
Wyroby te nie wymagają stosowania do ich montażu kleju, co ogranicza ilość czasu, potrzebnego na stworzenie tego typu podłóg w pomieszczeniach.
Clic bezklejowe – łatwe w montażu panele winylowe
Wysokiej jakości panele winylowe Clic bezklejowe można dopasować do wielkości pomieszczenia, w którym mają się one docelowo znaleźć. Proponujemy wyroby, dostosowane do przestrzeni komercyjnych, jak również pomieszczeń mieszkalnych.
Polecane przez nas panele winylowe Clic bezklejowe mają grubą warstwę ścieralną, co stanowi ich zabezpieczenie przed dużym natężeniem ruchu. To produkty dostępne w zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie, wykonane bardzo starannie, co przekłada się na ich długotrwałe używanie.
Clic bezklejowe - panele winylowe o doskonałych właściwościach!
Panele vinylowe Creation 30 Clic
Informacje
3 rozmiary, 1 deska XL 1,5 m dla lepszego realizmu.
Ekskluzywna konstrukcja «Duo Core», wzmocniona włóknem szklanym dla wygody i stabilności.
Lakier PUR + Mat: naturalny wygląd i łatwy do czyszczenia.
4 fazowane krawędzie.
ZASTOSOWANIE
Idealny do ruchu krajowego - klasa europejska 32.
ŚRODOWISKO
W 100% nadaje się do recyklingu.
55% zawartości pochodzącej z recyklingu.
TVOC <10 µg / m3.
Bez ftalanów.
INSTALACJA
Ekskluzywny Gerflor 100% Vertical Clic - bez kleju, szybki i łatwy montaż. -Montaż nawet w obszarach zamieszkanych.
Bezpośrednio na ceramice, jeśli spoina <4 mm.
1 - PUR + Matowa obróbka powierzchni.
Konstrukcja 2 - 4D ze strukturalnym wytłoczeniem i fazą.
3 - Technologia rdzenia Duo.
4 - Rewolucja Clic.
Panele vinylowe Creation 55 Clic
Informacje
Dostępny w trzech rozmiarach płytek i klepek + jedna klepka w rozmiarze XL o dł. 1,5 m, lepiej odwzorowująca fakturę i deseń
Wyjątkowa konstrukcja „Duo Core” wzmacniana włóknem szklanym: wyższy komfort użytkowania i stabilność podłogi
Poliuretan wykończony matowym lakierem: naturalny wygląd, łatwość czyszczenia
4 krawędzie fazowane
MONTAŻ
System bezklejowy zatrzasków Gerflor Vertical Clic – szybkie i łatwe układanie podłogi
Możliwość montażu bez wyłączania pomieszczeń z użytku
Możliwość układania na podłożach z płytek ceramicznych przy łączeniach < 4 mm
ŚRODOWISKO
Nadaje się w 100% do recyklingu
Materiał w 55% z surowców wtórnych
LZO całkowite < 10 µg/m3
Nie zawiera ftalanów
ZASTOSOWANIE
Na powierzchnie umiarkowanie obciążone ruchem: w biurach, hotelach i wnętrzach mieszkalnych w klasie europejskiej 33/42
1. warstwa wierzchnia z PUR lakierowanego na mat
2. wzór 4D z fakturą reliefową i fazowaniem
3. konstrukcja Duo Core
4. montaż w systemie Clic Revolution
Panele vinylowe LAYRED 55 CLICK
Panele vinylowe LAYRED 55 IMPRESSIVE CLICK
Clic bezklejowe
Łatwe do montażu panele winylowe lvt Clic bezklejowe to produkty dostępne w różnych rozmiarach. W naszym asortymencie znajdują się, zarówno płytki w wersji standardowej, jak i XL. Produkty te posiadają wzmocnioną konstrukcję, co podwyższa ich walory użytkowe i zabezpiecza je przed uszkodzeniem.
Oferowane przez nas panele winylowe Clic bezklejowe wyróżniają się estetycznym wyglądem i łatwością czyszczenia. Posiadają one zabezpieczone, fazowane krawędzie. Polecane przez nas panele winylowe lvt Clic są stworzone do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu; sklepów, biur, lobby, a także sieci handlowo-usługowych. To wyroby nie zawierające w swoim składzie żadnych toksycznych ani szkodliwych związków chemicznych, mogących wchodzić w reakcję z środkami czystości czy detergentami, używanymi do ich czyszczenia.
Clic bezklejowe – panele winylowe wysokiej jakości
Estetycznie wyglądające panele winylowe Clic mogą imitować podłogę, wykonaną z litych desek drewnianych lub też z gresu czy kamienia naturalnego. Wygodne do montażu płytki, ułatwiają szybkie ułożenie podłogi w pomieszczeniach, bez względu na ich metraż. Odpowiednia grubość warstwy użytkowej sprawia, że panele winylowe Clic bezklejowe mogą być montowane w wnętrzach typu open space, które narażone są na intensywną eksploatację, związaną z dużym natężeniem ruchu.
Proponowane przez nas wyroby, posiadają wysoką klasę ognioodporności. To produkty pokryte warstwą antypoślizgową, co gwarantuje ich komfortowe i bezpieczne używanie. Łatwa i szybka instalacja bezklejowa, odbywająca się dzięki dwustronnemu systemowi clic, może być wykonywana bez potrzeby używania do tego celu specjalistycznych narzędzi.
W trakcie układania podłogi winylowej, składającej się z paneli bezklejowych, nie dochodzi także do zapylenia pomieszczeń i powstawania toksycznych oparów. Wytrzymałe panele winylowe Click bezklejowe posiadają warstwę nośną, wykonaną z wysokiej jakości materiału, z nadrukiem dekoru o dużej rozdzielczości.
Panele winylowe Clic bezklejowe – łatwe w montażu
Dostępne w naszym asortymencie panele winylowe Clic to rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznych i funkcjonalnych wyrobów, stanowiących zamienniki tradycyjnych podłóg drewnianych, paneli laminowanych i płytek ceramicznych. Doskonałe właściwości proponowanych przez nas paneli winylowych bezklejowych typu clic, umożliwiają ich stosowanie, zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych.
To wyroby doskonale tłumiące dźwięki, które mogą być montowane w budynkach, w których znajdują się szklane ścianki działowe i inne elementy wykonane z tego materiału. Optymalne wymiary, które posiadają polecane przez nas panele winylowe Clic, ułatwiają ich szybki i sprawny montaż w dowolnie wybranym pomieszczeniu. Wyroby te trafiają pod wskazany przez klienta adres, w pełni przygotowane do ich montażu. Oferujemy profesjonalne doradztwo, związane z wyborem konkretnego modelu paneli winylowych bezklejowych, dedykowane, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.

Panele vinylowe LVT LOOSELAY bezklejowe
Efektownie prezentujące się panele winylowe lvt looselay bezklejowe, to produkty dostępne w wielu wzorach i kolorach. Wyróżniają się one podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z intensywnej eksploatacji tych wyrobów.
Podkład z uchwytem ciernym, którym wyróżniają się oferowane przez nas panele winylowe lvt looselay bezklejowe, stabilizuje te wyroby, co zapobiega pojawianiu się między nimi nieestetycznie wyglądających szpar czy nierówności.
Looselay bezklejowe – łatwe do montażu panele winylowe LVT
Polecane przez nasz sklep internetowy panele winylowe lvt looselay bezklejowe to alternatywa płytek dywanowych i innych materiałów, służących do wykańczania podłóg w mieszkaniach, domach i pomieszczeniach firmowych.
Ofertowane przez nas produkty są łatwe i szybkie w montażu, wymagają jedynie przygotowania podłoża w taki sposób, aby było ono gładkie oraz pozbawione jakichkolwiek zanieczyszczeń. Panele winylowe bezklejowe looselay mogą być montowane na większości podłoży twardych, w tym na posadzkach betonowych i cementowych. To produkty, które mają większe właściwości izolacyjne niż naturalne drewno i kamień. Mogą one być kładzione na podłogach z systemami ogrzewania i znajdować się nieopodal kominków z płaszczami wodnymi lub ogrzewaniem elektrycznym.
Solidne i wytrzymałe panele winylowe looselay bezklejowe – produkty dla wymagających klientów!
Panele vinylowe Creation 55 Looselay
Informacje
2 rozmiary.
Wyjątkowa konstrukcja „Duo Core” wzmacniana włóknem szklanym: wyższy komfort użytkowania i stabilność podłogi.
Poliuretan wykończony matowym lakierem:  naturalny wygląd, łatwość mycia.
ZASTOSOWANIE
Na powierzchnie umiarkowanie obciążone ruchem: w biurach, hotelach i sklepach w klasie europejskiej 33/42.
MONTAŻ
Układanie luzem do 30 m 2.
Demontowalna instalacja z klejem - odpowiednia do podłóg technicznych.
Możliwość układania na podłożach z płytek ceramicznych przy łączeniach < 4 mm.
1 - Warstwa wierzchnia z PUR+ lakierowanego na mat
2 - Wzór 4D z fakturą reliefową i kryształową warstwą ścieralną
3 - Konstrukcja Duo Core
4 - Włókno szklane
5 - Przyczepna falista warstwa spodnia
Panele vinylowe MODULEO MATRIX 70
Informacje
2 rozmiary.
Wyjątkowa konstrukcja „Duo Core” wzmacniana włóknem szklanym: wyższy komfort użytkowania i stabilność podłogi.
Poliuretan wykończony matowym lakierem:  naturalny wygląd, łatwość mycia.
ZASTOSOWANIE
Na powierzchnie umiarkowanie obciążone ruchem: w biurach, hotelach i sklepach w klasie europejskiej 33/42.
MONTAŻ
Układanie luzem do 30 m 2.
Demontowalna instalacja z klejem - odpowiednia do podłóg technicznych.
Możliwość układania na podłożach z płytek ceramicznych przy łączeniach < 4 mm.
Looselay bezklejowe
Nowoczesne panele winylowe looselay bezklejowe, to produkty, które montuje się bez użycia dodatkowych akcesoriów, takich jak klej czy specjalistyczne narzędzia. Dzięki temu układanie tego typu podłóg nie jest związane z potrzebą długiego oczekiwania na ich scalenie się i zastygnięcie preparatu klejącego panele do podłoża. Warto wspomnieć, że zaletą paneli winylowych bezklejowych Looselay jest fakt, że nadają się one w 100% do recyklingu.
Można z łatwością dokonać ich demontażu i przenieść je do innego pomieszczenia, bez ryzyka uszkodzenia warstw czy też trudności z ich ponownym zamocowaniem na podłożu. Polecane przez nas panele looselay bezklejowe posiadają innowacyjny spód o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Doskonale tłumi on hałasy, dzięki czemu podłogi składające się z paneli winylowych, mogą znajdować się w pomieszczeniach typu open space, jak również w miejscach, gdzie występuje duże natężenie hałasu.
Wysokiej jakości panele winylowe looselay bezklejowe mogą być montowane w salach zabaw, w sypialniach domowych, garażach i na poddaszach, bez potrzeby stosowania dodatkowego podkładu.
Looselay bezklejowe – panele winylowe o doskonałych właściwościach
Panele winylowe looselay bezklejowe, to produkty, które w przeciwieństwie do naturalnego drewna i kamienia, nie tracą swoich pierwotnych właściwości i estetycznego wyglądu. Polecane przez nas panele winylowe bezklejowe looselay nie ulegają odpryskiwaniu, skręcaniu czy pękaniu pod wpływem wilgoci czy działania innych niekorzystnych warunków zewnętrznych.
Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Są one skutecznie zabezpieczone przed blaknięciem, wynikającym z intensywnego działania promieni UV. Podłogi pływające, wyłożone panelami winylowymi, można bez problemu odkurzać na sucho i myć mopami domowymi oraz maszynami przemysłowymi, z wykorzystaniem odpowiednio dobranych preparatów chemicznych. Warstwa wierzchnia, oferowanych przez nas wyrobów, została zabezpieczona przed ścieraniem.
Jakie zalety mają panele winylowe looselay bezklejowe?
Doskonałe panele looselay bezklejowe to wyroby, które zostały poddane wielokrotnym testom wytrzymałościowym, potwierdzającym ich wysoką jakość. Proponowane przez nas panele winylowe LVT looselay bezklejowe nie ulegają zjawisku tarcia powierzchniowego, dlatego też nadają się do wielu pomieszczeń, w których występuje bardzo duże natężenie ruchu.
To wyroby stworzone do dużych powierzchni handlowych. Mogą one zdobić podłogi w miejscach ekspozycji i wystaw. To produkty, które są praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla sektorów przemysłowych, gdzie wymagany jest montaż podłóg z wygodnym dostępem do instalacji podpodłogowych.
Chodzi tutaj przede wszystkim o ośrodki opieki zdrowotnej, hotele, pensjonaty lub centra handlowo-usługowe. Wytrzymałe panele looselay bezklejowe, które wygodnie można zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, są dostępne w kilku rozmiarach do wyboru. Produkty te trafiają do klienta w stanie, który umożliwia ich natychmiastowy montaż.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.

Wykładziny PCV / PCW homogeniczne jednorodne
Wysokiej jakości wykładziny PCV/PCW homogeniczne jednorodne to produkty wyróżniające się odpowiednią warstwą ścierania, gwarantującą ich długie użytkowanie i bardzo estetyczny wygląd. To produkty stworzone przy użyciu czystego PCV. Rozwiązanie to wiąże się z wieloma korzyściami.
Wykładziny homogeniczne jednorodne wyróżniają się stosunkowo niską wagą i zwiększoną odpornością na zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne.
Wytrzymałe wykładziny homogeniczne jednorodne – modne produkty z PCV i PCW
Proponowane przez nas wykładziny PCV/PCW homogeniczne jednorodne są produkowane w formie rolek o odpowiedniej szerokości, jak również płytek, które są bardzo łatwe do montażu, Polecane przez nas wyroby zachwycają swoją bogatą kolorystyką i zróżnicowanym wzornictwem.
Dzięki temu można je z łatwością dopasować do stylistyki, w jakiej zaaranżowane jest każde pomieszczenie, zarówno te firmowe, jak i mieszkalne. To produkty stworzone do obiektów służby zdrowia, przemysłu czy placówek edukacyjnych.
Nowoczesne wykładziny PCV/PCW homogeniczne jednorodne – wyroby dla właścicieli biur i budynków użyteczności publicznej!
Wykładzina Mipolam Accord
Najlepsza odporność na ścieranie
Ekskluzywne i opatentowane zabezpieczenie powierzchniowe Evercare™ => łatwe w utrzymaniu, bez konieczności polerowania przez cały cykl życia & duża odporność na plamy
Paleta 28 kolorów pół- kierunkowych dla swobody wyboru projektu
Nowoczesna powierzchnia z matowym wykończeniem
TVOC po 28 dniach < 10µg/m3 => jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń
Wykładzina Mipolam Cosmo
Najlepsza odporność na ścieranie
Ekskluzywne i opatentowane zabezpieczenie powierzchniowe Evercare™ => łatwe w utrzymaniu, bez konieczności polerowania przez cały cykl życia & duża odporność na plamy
Paleta 28 kolorów pół- kierunkowych dla swobody wyboru projektu
Nowoczesna powierzchnia z matowym wykończeniem
TVOC po 28 dniach < 10µg/m3 => jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń
Jednowarstwowa wykładzina homogenicza, prasowana i kalandrowana
Wykładzina Mipolam Classic 1.5 mm
Ruch normalny do średniego.
Nowoczesna powierzchnia z matowym wykończeniem
Zabezpieczenie powierzchni PUR: łatwiejsze do utrzymania w czystości, używanie mniejszej ilości emulsji akrylowej przez cały czas użytkowania produktu.
Paleta 4 kolorów kierunkowych Wszystkie lotne związki organiczne (TVOC) po 28 dniach < 10 µg/m3 => jakość powietrza w pomieszczeniach zamkniętych

1 - Zabezpieczenie PUR
2 - Jednowarstwowe jednolite wykładziny, prasowane i kalandrowane
Wykładzina Mipolam Troplan
Dobra odporność na ścieranie
Ekskluzywne i opatentowane zabezpieczenie powierzchniowe Evercare™ => łatwe w utrzymaniu, bez konieczności polerowania przez cały cykl życia & duża odpornść na plamy
Paleta 18 kolorów pół- kierunkowych
TVOC po 28 days < 10µg/m3 => jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń

1 - Zabezpieczenie Evercare™
2 - Jednowarstwowa wykładzina homogenicza, prasowana i kalandrowana
Wykładzina SPECJAL 43 PLUS
Długość rolki: 20m
Grubość całkowita: 2
Szerokość: 2m
Warstwa użytkowa: 2 mm
Waga całkowita: 3500 g/m2
Klasa palności: Bfl-s1
Wykładzina NORMA 43
Długość rolki: 20m
Grubość całkowita: 2 mm
Szerokość: 2m
Warstwa użytkowa: 2 mm
Waga całkowita: 2700 g/m2
Klasa palności: Bfl-s1
Wykładzina Sphera Essence
Sphera Essence to wykładzina homogeniczna produkowana w nowoczesnej fabryce w Holandii z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii dedykowana do obiektów użyteczności publicznej.
Wzornictwo wykładziny Sphera opracowane zostało przy użyciu nowatorskiej formuły. W efekcie uzyskano unikalny, granitowy wzór z transparentnym granulatem, który nadaje podłodze głębi.
W ofercie 18 kolorów: od neutralnych i naturalnych odcieni po wyraziste i energetyczne.
Grubość: 2 mm
Wymiary: ± 26 m x 200 cm
NCS: S 2005-Y20R
LRV: 59%
Homogeniczne jednorodne
Przemysłowe wykładziny PCV/ PCW homogeniczne jednorodne to produkty zbudowane z jednolitej, pojedynczej warstwy. Proponowane przez nas wyroby to jeden z najpopularniejszych rodzajów wykładzin zmywalnych, jakie są dostępne na polskim rynku. Produkty te, określane potocznie wykładziny homogeny, wyróżniają się jednakową strukturą na całej swojej powierzchni, taką samą grubością i doskonałymi właściwościami izolacyjnymi.
Estetyczny wygląd wykładzin PCV homogenicznych jest zachowany, ponieważ deseń tych produktów w całym przekroju wybranego modelu wykładziny jest w 100% powtarzalny. Umożliwia to uzyskanie jednolitej podłogi, bez nieestetycznego efektu przejścia czy niedopasowania wzorów, widocznego na brzegach wybranego modelu wykładziny.
Standardowa grubość całkowita takich wyrobów, jak wykładziny PCV/ PCW homogeniczne jednorodne, wynosi 2,0 mm. W naszym asortymencie dostępne są także produkty dedykowane bardzo wymagającym klientom. Grubość, którą mają te wykładziny homogeniczne jednorodne wynosi powyżej 2,0 mm.
Wykładziny PCV/ PCW homogeniczne jednorodne – wysokiej jakości wyroby
Wykładziny homogeniczne są znacznie cięższe i sztywniejsze od heterogenicznych. Polecane przez nas produkty o jednorodnej wysokości i wzornictwie są przeznaczone do wszystkich typów budynków przemysłowych, centrów handlowych, a także obiektów o dużym natężeniu ruchu.
To doskonałej jakości wyroby dedykowane szpitalom, placówkom edukacyjnym, ośrodkom zdrowia i budynkom użyteczności publicznej. Wyroby te posiadają opatentowane zabezpieczenie powierzchniowe, co ułatwia ich utrzymanie w czystości i nanoszenie na nie różnego rodzaju wosków czy innych preparatów konserwujących.
Proponowane przez nas wykładziny PCV homogeniczne wykazują wysoką odporność na plamy i różnego typu zabrudzenia, wynikające z codziennej bardzo intensywnej eksploatacji. W naszym asortymencie dostępne są wykładziny PCV i PCW homogeniczne znanych i cenionych producentów, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości. To produkty o najlepszych właściwościach, które cechuje odporność na pękanie, blaknięcie kolorów, w wyniku negatywnego działania wielu czynników zewnętrznych.
Dlaczego warto wybierać wykładziny PCV/ PCW homogeniczne jednorodne?
Proponowane przez nas wyroby są dostępne w wielu naturalnych i intensywnych kolorach. Do ich wyrobu użyto odnawialnych surowców i plastyfikatorów typu bio. To wyroby oznaczone najlepszą klasą ścieralności. Proponowane przez nas wykładziny PCV homogeniczne są dostarczane do klienta w wersji jednowarstwowej, prasowanej i kalandrowanej. Estetyczny wygląd tych wyrobów gwarantuje, że doskonale podkreślą one design każdego pomieszczenia, a także wygłuszą wnętrza o bardzo dużym metrażu lub też ze ściankami działowymi, wykonanymi ze szkła.
Polecane przez nas wykładziny PCV homogeniczne wyróżniają się wysoką klasą użytkową. To produkty zaprojektowane i wykonane przez wiodące marki, zajmujące się tworzeniem tego typu wyrobów. Osoby, które poszukują solidnych, wytrzymałych i estetycznie prezentujących się okładzin podłogowych z winylu, mogą liczyć na nasze wsparcie i fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich produktów.
Jesteśmy w stanie przygotować dla każdego klienta atrakcyjną ofertę, zawierającą starannie dobrane produkty, jakimi są wykładziny PCV homogeniczne, dopasowane kolorystycznie i wzorami do wystroju danego wnętrza, jak również przeznaczenia konkretnego budynku czy też pomieszczenia.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.

Wykładziny PCV / PCW heterogeniczne wielowarstwowe
Nowoczesne wykładziny heterogeniczne wielowarstwowe to produkty składające się z trzech lub więcej warstw z powłoką ścieralną o podwyższonej wytrzymałości na intensywną eksploatację. Wykładziny heterogeniczne posiadają warstwę dekoracyjną i przemysłową.
Do ich produkcji wykorzystuje się piankę poliuretanową lub PCV. W naszej firmie dostępne są wykładziny PCV/PVW wielowarstwowe w zróżnicowanych wzorach i kolorystyce. Produkty te można z łatwością dopasować do wystroju posiadanych wnętrz, a także przeznaczenia pomieszczeń, w których będą się one znajdować.
Heterogeniczne wielowarstwowe – solidne wykładziny PCV i PCW
Wykładziny wielowarstwowe z naszego asortymentu mogą posiadać powtarzalne wzory, imitować panele, lite drewno lub też kamień naturalny. Drukowana warstwa dekoracyjna jest doskonale widoczna pod przejrzystym PVC.
Dostępne w naszej ofercie heterogeniczne wykładziny wielowarstwowe nadają się do pomieszczeń przemysłowych, obiektów handlowych, usługowych, a także placówek edukacyjnych i medycznych. To produkty o wysokich parametrach technicznych i wielu walorach użytkowych. Posiadają one wysoką klasyfikację użytkową.
Wysokiej jakości heterogeniczne wykładziny wielowarstwowe – wyroby znanych producentów!
Wykładzina PCV REKORD 41
Charakterystyka wykładziny
Długość rolki:  20mm Klasa palności:  Bfl-s1
Grubość całkowita:  2,0m  
Szerokość:  2m  
Warstwa użytkowa:  0,7 mm  
Waga całkowita:  2930 g/m2  
Wykładzina PCV REKORD 42
Charakterystyka wykładziny
Długość rolki:  20mm Klasa palności:  Bfl-s1
Grubość całkowita:  2,0m  
Szerokość:  2m  
Warstwa użytkowa:  0,8 mm  
Waga całkowita:  2900 g/m2  
Wykładzina PCV REKORD 43
Charakterystyka wykładziny
Długość rolki:  20mb Klasa palności:  Bfl-s1
Grubość całkowita:  2,5m  
Szerokość:  200cm  
Warstwa użytkowa:  1,2 mm  
Waga całkowita:  3690 g/m2  
Wykładzina PCV Taralay Premium Compact
Charakterystyka wykładziny
Wartości użytkowe: warstwa ścieralna >1mm, bez wypełniaczy, dla lepszej odporności na odgniecenia i zarysowania TVOC po 28 dniach:  <10µg/m3: jakość powietrza wewątrz
Właściwości akustyczne:  (8dB)  
Odporność na wgniecenia:  (0.02mm): siatka z włókna szklanego  
Zabezpieczenie unikalną warstwą Evercare ™:  matowy efekt oraz łatwe w konserwacji  
Trwałość wzoru:  wzór na całej grubości warstwy ścieralnej  
Wykładzina PCV Taralay Millenium Compact
Charakterystyka wykładziny
Warstwa ścieralna:  > 1 mm  
Siatka z włókna szklanego:  trwała dwuwymiarowa stabilność  
Matowa obróbka powierzchnią Protecsol®:  prosta konserwacja  
Wzór:  trwałe i żywe kolory  
TVOC po 28 dniach:  <10 µg/m3 : Jakość powietrza w pomieszczeniach  
Wykładzina PCV Timberline
Charakterystyka wykładziny
Kolory: 38  
Rolki:  Wykładzina dostępna w rolkach 2 metrowych  
Grubość:  2 mm grubości, w tym 0,7 mm warstwy użytkowej  
   
   
Wykładzina PCV Taralay Initial Compact
Charakterystyka wykładziny
Nowa gama drewnianych, betonowych i tekstylnych wzorów w naturalnych kolorach  
Odporność:  odporności na wgniatanie/ akustyczne: 0,03 mm / 6 dB  
Trwałe zabezpieczenie/ wykończenie powierzchni:  Protecsol  
Natężenie ruchu:  (0,7 mm grubości warstwy użytkowej)  
Parametry:  najlepsze parametry TVOC: <10 μ / m3  
Wykładzina PCV Taralay Impression Compact
Charakterystyka wykładziny
Warstwa ścieralna: 0,7 mm PVC (grupa T)  
Odporność na wgniecenia:  (0,03 mm)  
Zabezpieczenie powierzchniowe Protecsol2®:  gwarantuje brak konieczności polerowania przez cały cykl życia produktu  
   
   
Wykładzina PCV Novoflor Extra IDEAL
Charakterystyka wykładziny
Grubość całkowita: 2.0 mm Reakcja produktu na ogień: Bfl-s1
Grubość warstwy wierzchniej:  0,8 mm Antypoślizgowa
Szerokość:  1,5 m Trwałość kolorów przy sztucznym świetle
Długość uzwojenia (bm):  12 Odporność na działanie krzesła na kółkach
Masa powierzchniowa:  3 180 g/m²  
Wykładzina PCV Novoflor Extra OPTIMAL
Charakterystyka wykładziny
Grubość całkowita: 2.0 mm Reakcja produktu na ogień: Bfl-s1
Grubość warstwy wierzchniej:  0,8 mm Antypoślizgowa
Szerokość:  1,5 m Trwałość kolorów przy sztucznym świetle
Długość uzwojenia (bm):  12 Odporność na działanie krzesła na kółkach
Masa powierzchniowa:  2 380 g/m²  
Wykładzina PCV Novoflor Extra STYL
Charakterystyka wykładziny
Grubość całkowita: 2.0 mm Reakcja produktu na ogień: Bfl-s1
Grubość warstwy wierzchniej:  0,8 mm Antypoślizgowa
Szerokość:  1,5 m Trwałość kolorów przy sztucznym świetle
Długość uzwojenia (bm):  12 Odporność na działanie krzesła na kółkach
Masa powierzchniowa:  3 180 g/m²  
Wykładzina PCV Novoflor Extra SUPER
Charakterystyka wykładziny
Grubość całkowita: 2.0 mm Reakcja produktu na ogień: Bfl-s1
Grubość warstwy wierzchniej:  0,8 mm Antypoślizgowa
Szerokość:  1,5 m Trwałość kolorów przy sztucznym świetle
Długość uzwojenia (bm):  12 Odporność na działanie krzesła na kółkach
Masa powierzchniowa:  2 380 g/m²  
Wykładzina PCV Topaz 70
Charakterystyka wykładziny
Typ produktu wg ISO: wykładziny podłogowe z PCW (ISO 10582) Grubość warstwy użytkowej: 0,70 mm
Klasyfikacja obiektowa:  34 Bardzo intensywne natężenie ruchu  
Klasyfikacja przemysłowa:  43 Intensywne natężenie ruchu  
Ochrona powierzchni:  TopClean XP  
Grubość całkowita:  2,50 mm  
Wykładzina PCV Spark
Charakterystyka wykładziny
Klasyfikacja obiektowa: 34 Bardzo intensywne natężenie ruchu Format: Rolka 2x25m
Klasyfikacja przemysłowa: 43 Intensywne natężenie ruchu  
Ochrona powierzchni:  X-treme  
Grubość całkowita:  2 mm  
Grubość warstwy całkowitej:  0,70 mm  
Wykładzina PCV Acczent Essential 70
Charakterystyka wykładziny
Typ produktu wg ISO: Heterogeniczne wyładziny podłogowe z PCW (ISO 10582) Rolka: 2x23m
Klasyfikacja obiektowa:  34 Bardzo intensywne natężenie ruchu  
Klasyfikacja przemysłowa:  43 Intensywne natężenie ruchu  
Ochrona powierzchni:  PU Mat  
Grubość całkowita:  2 mm  
Wykładzina PCV Durable Rock - LG Hausys
Wykładzina PCV Durable Grand - LG Hausys
Wykładzina PCV Durable Diorite - LG Hausys
Charakterystyka wykładziny PCV z serii Durable
LG Hausys floors DURABLE PuR to heterogeniczna wykładzina kontraktowa do obiektów o bardzo dużym nateżeniu ruchu. (EN 685: 34/43, klasa ścieralności: Grupa T)
LG Hausys floors Durable PuR najczęściej znajduje zastosowanie w: placówkach szkolnych, szpitalnych, biurach, urzędach i obiektach handlowych. Posiada doskonałą stabilność wymiarów, a także jest łatwa w montażu.
Zaletami LG Hausys floors Durable są: wartswa użytkowa o grubości 0,7 mm, nowoczesne wzornictwo (zaawansowana technologicznie linia produkcyjna) oraz fabryczne pokrycie poliuretanem PUR ułatwiające utrzymanie w czystości.
Wykładzina PCV Smaragd Lux
Charakterystyka wykładziny PCV z serii Durable
Smaragd Lux to nowa kolekcja wykładzin heterogenicznych PVC wyprodukowana w fabryce Forbo Kaluga. Paleta 20 jednobarwnych odcieni jest zgodna ze współczesnymi trendami.
Zastosowanie powłoki ochronnej PUR Pearl ™ na powierzchni zapewnia jeszcze lepszą ochronę wykładziny, a jednocześnie skraca do minimum czas czyszczenia i konserwacji.
Zunifikowana paleta kolorów umożliwia zestawienie wykładziny Smaragd z innymi wykładzinami Forbo, takimi jak naturalne Marmoleum lub wykładzina akustyczna Sarlon. Istnieje możliwość dodania dekoracyjnego wzoru z trójwymiarowym nadrukiem, który doskonale maskuje zanieczyszczenia.
Grubość: 2 mm
Grubość warstwy wierzchniej: 0,8 mm
Wymiary: 25 m x 200 cm
Wykładzina PCV Emerald Standard
Charakterystyka wykładziny PCV z serii Durable
Atrakcyjna cenowo wykładzina heterogeniczna przeznaczona do obiektów o dużym i bardzo dużym natężeniu ruchu. Produkt fabrycznie zabezpieczony wysokiej klasy poliuretanem, dzięki czemu posadzka jest łatwa w utrzymaniu czystości.
Klasyczne wzory nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia w budynkach szkolnych, szpitalach i innych obiektach. Produkt dostępny jest z magazynu w Polsce.
Grubość: 2 mm
Grubość warstwy wierzchniej: 0,7 mm Wymiary
Heterogeniczne wielowarstwowe
Wiele osób zastanawia się, dlaczego wykładziny heterogeniczne wielowarstwowe są tak popularne i często wykorzystywane do wykładania podłóg w różnego rodzaju pomieszczeniach, zarówno mieszkalnych, jak i firmowych. To produkty, które nie mają właściwości przewodzących. Są one odporne na zarysowania powierzchni, blaknięcie kolorów i ścieranie.
Polecane przez nas wykładziny nie PCV/PCW heterogeniczne wielowarstwowe są zabezpieczone środkiem poliuretanowym, który służy do ich konserwacji i eliminuje konieczność akrylowania tych wyrobów. Dostępne w naszym asortymencie wykładziny heterogeniczne, składające się z wielu warstw, dedykowane są pomieszczeniom o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzą się w biurach, szkołach, szpitalach czy sklepach.
To produkty, które składają się z co najmniej trzech warstw – ścieralnej, przezroczystej z czystego PVC, nadruku i spodu zbudowanego z PVC przemysłowego lub pianki poliuretanowej. Produkty te zostały oznaczone symbolem „T”, sugerującym, że mają one najwyższą klasę ścieralności. Ich montaż nie wymaga stosowania specjalistycznych środków, wydzielających toksyczne i szkodliwe dla zdrowia opary.
Heterogeniczne wielowarstwowe wykładziny PCV i PCW – zabezpieczone przed zbyt szybkim ścieraniem
Wykładziny heterogeniczne wielowarstwowe nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Proponowane przez nas wykładziny heterogeniczne wielowarstwowe są łatwe do montażu. Wymagają one zamocowania na podłożu idealnie równym, twardym i pozbawionym jakichkolwiek zanieczyszczeń czy wilgoci. Doskonale sprawdzą się na posadzkach betonowych, cementowych i anhydrytowych. Wybrany wzór i kolor wykładziny można przytwierdzić przy pomocy odpowiednio dobranego kleju.
Poszczególne kawałki, łączone są przy pomocy sznurka termoplastycznego z PCV z użyciem odpowiednich zgrzewarek. Produkty te mogą być stosowane w pomieszczeniach użyteczności publicznej. To markowe wyroby, które konkurują z tradycyjnymi materiałami podłogowymi, takimi jak gres, drewno, ceramika czy panele. Dobrej jakości wykładziny heterogeniczne wielowarstwowe z naszego asortymentu, mogą przetrwać w niezmienionym stanie przez długi czas. Z łatwością można podawać je konserwacji i czyszczeniu.
Dlaczego warto montować wykładziny heterogeniczne wielowarstwowe?
W przypadku gdy, wykładziny heterogeniczne wielowarstwowe ulegną zabrudzeniu, można usunąć z nich plamy i zanieczyszczenia, bez potrzeby stosowania do tego celu drażniących preparatów oraz detergentów. Odpowiednie wykonanie, z zastosowaniem najlepszych jakościowo materiałów, gwarantuje, że wykładziny heterogeniczne wielowarstwowe mają potwierdzoną wielokrotnymi testami wytrzymałość mechaniczną. Ich warstwa wierzchnia jest wzmocniona przez jej utwardzanie lub pokrycie specjalnymi preparatami ochronno- zabezpieczającymi.
To produkty dźwiękochłonne. Mają one zwiększoną wartość współczynnika pochłaniającego wibracje, powstające w wyniku dużego natężenia ruchu w pomieszczeniach ze stolarką szklaną lub też skonstruowanymi na zasadzie open space. Polecane przez nas wykładziny heterogeniczne wielowarstwowe posiadają kilka powłok ochronnych, wykonanych z materiałów odpornych na działanie promieni słonecznych. Produkty te mogą znajdować się w pomieszczeniach mocno nasłonecznionych, w których temperatura powietrza w okresie letnim drastycznie wzrasta.

UWAGA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ NASZE CENY - PROSIMY O KONTAKT.

Wykładziny dywanowe w płytkach