Usługi
Świadczone przez naszą firmę MK Wykładziny S.C., kompleksowe usługi, dotyczą między innymi fachowego doradztwa, związanego z wyborem odpowiednich okładzin dywanowych, paneli winylowych LVT czy wykładzin PCV. Oferujemy profesjonalną pomoc, poprzedzoną rzetelnym wywiadem, przeprowadzonym z każdym klientem, zainteresowanym naszym produktami.
Zespół zatrudnionych przez nas pracowników, to osoby wyróżniające się dużą wiedzą merytoryczną, która jest na bieżąco aktualizowana. Umożliwia to owocną współpracę, zarówno z klientami indywidualnymi, jak i właścicielami firm, obiektów użyteczności publicznej i centrów handlowo-usługowych.
Wykładziny dywanowe w rolkach w różnych kolorach
W ramach prowadzonej przez nas działalności, dostępne są usługi demontażu i utylizacji starych, zniszczonych wykładzin. Oprócz tego prowadzimy prace, mające na celu przygotowanie podłoża pod nowe wykładziny. Zatrudnieni przez nas fachowcy zajmują się efektywnym montażem, takich produktów, jak listwy wykończeniowe przyścienne i progowe.
Proponowane przez nas usługi, do których zalicza się m.in. szybkie i terminowe układanie wykładzin, poprzedzone są bezpłatną i niezobowiązująca prezentacją wybranych wzorów i kolorów. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań, wykonujemy bardzo dokładne pomiary pomieszczeń, przeznaczonych do remontu wraz z przedstawieniem wszystkich kosztów, związanych z tym przedsięwzięciami.
Profesjonalne usługi, dotyczące wyboru wykładzin dywanowych i winylowych
Proponowane przez nas usługi spełnią oczekiwania, nawet bardzo wymagających osób. Misją naszej firmy jest pełne zadowolenie klienta z wykonanej przez nas pracy i fachowego doradztwa. Zatrudniona przez nas ekipa wykonawcza, regularnie uczestniczy w szkoleniach, organizowanych przez najlepszych producentów, zajmujących się tworzeniem takich wyrobów, jak wykładziny dywanowe, panele winylowe, chemia i akcesoria, a także listwy przypodłogowe czy innych elementów, niezbędnych do profesjonalnego montażu okładzin podłogowych.
Tym, co wyróżnia świadczone przez nas usługi, jest szybki czas realizacji danego zlecenia i możliwość podjęcia działań, również w godzinach nocnych i w weekendy.
Terminowe i fachowe usługi, dotyczące doboru i montażu okładzin podłogowych!
Wypożyczamy próbki
Profesjonalny motaż
Docinamy, obszywamy
Ekspresowa dostawa
Osoby planujące remont, wymianę wykładzin lub też profesjonalny montaż tych produktów, mogą skorzystać ze zróżnicowanej oferty naszej firmy. Świadczone przez nas usługi obejmują bardzo fachowe doradztwo. Zatrudnieni w naszej firmie konsultanci są w stanie dopasować różnego typu wykładziny dywanowe, panele winylowe i użyte do montażu akcesoria, do budżetu, jakim dysponuje dany klient, a także do rodzaju, metrażu oraz przeznaczenia konkretnego pomieszczenia.
Oprócz tego staramy się poznać indywidualne preferencje współpracujących z nami zleceniodawców w taki sposób, aby móc zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania, a także w pełni sprostać powierzonym nam zadaniom. Świadczone przez nas usługi polegają także na doborze takich wyrobów, jak wykładziny dywanowe czy panele winylowe lvt do typu danego pomieszczenia.
W trakcie przeprowadzanego wywiadu z klientem, ustalamy harmonogram wykonywanych prac i w pełni się do niego dostosowujemy. Tym, co wyróżnia nasze usługi jest montaż wykładzin dywanowych w godzinach wieczornych, nocnych, a także w dni wolne od pracy. Jesteśmy w stanie zamontować różnego typu wykładziny w dowolnie wybranym miejscu na terenie Warszawy i w jej najbliższych okolicach.
Fachowe usługi, związane z montażem nowych wykładzin podłogowych
Nasza firma od początku swojej działalności, dynamicznie współpracuje z najlepszymi producentami, zajmującymi się wytwarzaniem takich wyrobów, jak wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, panele winylowe lvt czy chemia i kleje dyspersyjne do montażu wykładzin oraz płytek winylowych.
Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy, regularnie uczestniczą w szkoleniach tematycznych, obejmujących najnowocześniejsze metody montażu poszczególnych okładzin podłogowych z uwzględnieniem sprawdzonych metod i dostosowanych do tego celu preparatów chemicznych. Tym, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji, jest dokładne analizowanie z każdym z klientów, budżetu finansowego, jaki docelowo ma on zamiar przeznaczyć na montaż wykładzin dywanowych czy paneli winylowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać produkty, mieszczące się w ustalonej kategorii cenowej.
Kompleksowe usługi demontażu starych wykładzin i przygotowania podłoża
Klientom zainteresowanym naszymi usługami, możemy zaoferować nieodpłatną i niezobowiązującą prezentację posiadanych w naszym asortymencie produktów, jakimi są m.in. wykładziny dywanowe i PCV/ PCW oraz panele winylowe. Próbniki, którymi dysponujemy, to oryginalne fragmenty wszystkich produktów, dostępnych w naszej ofercie.
Dzięki nim każda osoba może przekonać się czy wybrane przez nią wykładziny winylowe i dywanowe, komponują się dobrze ze stylistyką, posiadanych przez nią pomieszczeń. W ramach współpracy z każdym klientem, wykonujemy także pełny demontaż starych wykładzin.
Dodatkowo przygotowujemy podłoże pod nowe wykładziny dywanowe. Oprócz tego na specjalne życzenie zleceniodawcy, możemy odświeżyć wnętrze malując ściany. Nasza firma zajmuje się także takimi usługami, jak utylizacja starych wykładzin i montaż akcesoriów wykończeniowych, zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i firmowych, a także w budynkach użyteczności publicznej.